(04.10.2020r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00  18.00   Na Błądzonce 9.00.

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00

Kalendarz Liturgiczny:

Pn. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Śr. Wspomnienie NMP Różańcowej. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Pt. Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, bp.

Nd.

-Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 procesja różańcowa.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele a na zewnątrz należy pamiętać o dystansie. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

- Przy wejściu można zabrać naszą gazetkę parafialną oraz złożyć ofiarę składam „Bóg zapłać”. Prosimy o przekazanie jej wszystkim parafianom.

-Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

-Zapisy na pielgrzymkę na Jasna Górę która odbędzie się 15 października tj. czwartek w zakrystii koszt 50 zł.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę składka przeznaczona na zakup kolejnej działki przy cmentarzu liczymy na wsparcie.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

-Jeżeli ktoś by chciał dokonać prenumeraty „Niedzieli” czy „Gościa Niedzielnego” prosimy to zgłosić w zakrystii.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Stanisławę Kubasiak l. 88, Antoniego Hutniczaka l. 68. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….