30.05.2021

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, i 18.00. Na Błądzonce o 9.00

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00. Nabożeństwo Czerwcowe o 18.00

Kalendarz Liturgiczny;

Pon. Święto Nawiedzenia NMP. Zakończenie Nabożeństw Majowych. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 7.30-18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Wspomnienie św. Justyna, męcz. Po wieczornej Mszy św. rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych ku czci Serca Jezusowego.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Cz. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.(Boże Ciało) Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30,  następnie procesja do czterech ołtarzy. Nabożeństwo czerwcowe w czasie procesji.  11.15, 13.00, 15.00, i 18.00. Na Błądzonce o 16.30. Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Zapraszamy do udziału we Mszy św. Kazanie będzie w kościele. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców z dzwonkami. Prosimy o zabranie feretronów. Za udział w we Mszy św. i procesji można uzyskać odpust zupełny.

Pt. Dzień powszedni. I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 6.00, następnie  od godz. 15.30. Msza św. o godz. 16.30 i spowiedź od 17.00.  Procesje w Oktawie Bożego Ciała po wieczornej Mszy św.

Sb. Dzień powszedni. I sobota miesiąca. Dodatkowa Msza św. i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 8.00

Nd.

- W piątek spotkanie Rady Ekonomicznej po wieczornej Mszy św.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele. Można uczestniczyć również na zewnątrz. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

-Do chorych pojedziemy od godz. 8.00. , ks. proboszcz w piątek ks. Wikarzy w sobotę.

- W przyszłą niedzielę krótka informacja o pracach w kościele.

- W przyszłą niedzielę i następną kurs dla narzeczonych w naszej parafii po Mszy św. o godz. 15.00.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krystynę Starowicz l. 73. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….