(05.07.2020)

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA.

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 1500  18.00 20.00 Na Błądzonce 9.00.

W tygodniu Msze św. 630, 700 i 1800

Pn. Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Śr. Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Sb. Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Nd.

- Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele a na zewnątrz należy pamiętać o dystansie. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

-Przy wejściu można zabrać naszą gazetkę parafialna oraz złożyć ofiarę składam „Bóg zapłać”. Prosimy o przekazanie jej wszystkim parafianom.

-Składam podziękowanie za przygotowanie młodzieży do Sakramentu Bierzmowania ks. Piotrowi oraz rodzicom „Bóg zapłać”.

- Czuwanie nocne na Jasnej Górze naszej parafii będzie 20 sierpnia tj. z (z czwartku na piątek). Zapisy w zakrystii koszt 50 zł.

-We wtorek będzie w naszej parafii rozdawana żywność dla potrzebujących tylko na zaświadczenie z MOPSU. Zapraszamy od godz. 9.00.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

- Trwają wakacje wszystkim parafianom i gościom życzymy zdrowia i miłego odpoczynku.

-Składamy szczere podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”. Przypominamy że składaka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na remont organów i wymianę w starym kościele.

- Dzisiaj zbiórka do puszek dla poszkodowanych przez powódź.