Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Ogłoszenia parafialne

 1. NIEDZEILA Wielkiego Postu – 18.03.2018

 

 1. Dzisiaj w naszej Parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Serdecznie witamy ojca Rekolekcjonistę – ks. Edwarda Woźniaka ze zgromadzenia księży saletynów Programy rekolekcji można zabrać ze stolików przy wyjściach. Spowiedź rekolekcyjna w sobotę od 8.00 – 12.00 i 14.00 – 18.00. Przerwy od 9.30 do 10.00 oraz od 16.30 do 17.00. Spowiedź na Błądzące od 10.30 do 11.30.
 • Dzisiaj o 15.45 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
 • W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. O godzinie 18.00 Msza ku czci św. Józefa – intencja zbiorcza. Ks. Józefowi Szladze – kapelanowi szpitala składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe. Niech Chrystus, którego kapłaństwo wybrał otacza Go nieustannie swoimi łaskami. Życzymy Mu również zdrowia.

 

 1. W środę o godzinie 18.00 Sakrament Bierzmowania. Sakramentu tego udzieli naszej młodzieży ks. Bp. Jan Zając. We wtorek od godziny 17.15 spowiedź dla Rodziców i świadków przed sakramentem bierzmowania.

 

 • W czwartek o godzinie 10.00 rekolekcyjna Msza święta dla chorych połączona z sakramentem namaszczenia. Proszę o przywiezienie chorych i samotnych. Dla rodziny lub bliskich sąsiadów jest to okazja do uczynku miłosierdzia. Od 9.00 spowiedź. Prosimy do niedzieli zgłosić tych chorych, których nie odwiedzamy w posłudze comiesięcznej.
 • W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej. O 16.30 dla dzieci, o 17.15 dla dorosłych a o 18.30 dla młodzieży.
 • W sobotę Sekcja Babiogórska GOPR zaprasza na XIII Papieską Mszę św. na przełęczy Krowiarki o godz. 11.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę Niedziela Palmowa. Na każdej mszy św. poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie palm będzie na Mszy św. o godz. 11.00. Po Mszy św. pamiątkowe zdjęcie najpiękniejszych palm.

 

 1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie. Prosimy o zabranie na to nabożeństwo świec.

 

 1. Tydzień temu w zbiórce na ogrzewanie naszych świątyń zebraliśmy sumę 23200,00 Bóg zapłać za ofiary kopertowe od rodzin i wpłaty na konto parafialne. Dziękujemy też Różom Żywego Różańca za składane ofiary na kwiaty i dekorację Bożego Grobu. Bóg zapłać.

 

 1. Dzisiaj u ministrantów przed kościołem można nabyć wielkanocne baranki „Caritas”. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne Archidiecezji Krakowskiej. Minimalna ofiara 8 zł.

 

 1. Proszono nas o przekazanie informacji: Przedszkole i Żłobek „Bajkowe Ranczo ogłasza zapisy dzieci od 1 do 6 roku życia. Szczegóły w siedzibie przedszkola przy ulicy Batalionów Chłopskich 11.

 

 1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krystynę Kosman l. 78, Barbarę Chrząszcz l. 76, Romanę Bucała, l. 76 i Mieczysława Wróbla l. 85. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie….

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

 Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY