(09.05.2021r.)

VI Niedziela Wielkanocna.

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, i 18.00. Na Błądzonce o 9.00

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00. Nabożeństwo Majowe ku czci NMP.

Kalendarz Liturgiczny;

Pon. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 7.30-18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Śr. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30

Cz. Wspomnienie NMP z Fatimy. O godz. 18.00 Msza św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

Pt. Święto św. Macieja.

Nd. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele i na zewnątrz należy pamiętać że w naszych kościołach może przebywać równocześnie ponad 100  osób. Można uczestniczyć również na zewnątrz. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

-Od poniedziałku do środy trwają dni modlitw o dobre urodzaje.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Jerzego Sudnickiego l.65, Stanisława Syca l.82, Stanisława Michałka l.72, Zofię Kubasiak l.89. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

.