3 Niedziela Wielkanocna B 15.04.2018 r.

1. Dzisiejsza po Mszy św. na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia będzie wystawienie NS i odmówimy sobie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, wcześniej różaniec za zmarłych wypominanych w ciągu roku.
  2. W piątek o godzinie 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny w ramach Nowenny przed uroczystościami 100-lecia odzyskania niepodległości. Modlitwę rozpoczniemy o 17.30 wystawieniem NS i Różańcem. W tym miesiącu szczególnie modlić się będziemy za ofiary tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem oraz za zamordowanych w Katyniu i innych katowniach wschodu.
  3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Modlitw o Powołania oraz rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

1. Tydzień temu w ofierze na materialne cele Parafii zebraliśmy sumę 13100,00 złotych. Za ofiarę Bóg zapłać.
  2. 1 maja planowana jest Piesza Parafialna Pielgrzymka do Kalwarii. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 7.00. Po zakończeniu, w Kalwarii będą czekać autokary. Zapisy w zakrystii. Opłata transportu powrotnego 15 złotych.

1. W minionym tygodniu w naszej wspólnocie pożegnaliśmy: + Krystynę Stopa l. 90. Wieczyn odpoczynek racz Jej dać Panie…