XXXIII Niedziela zwykła

(17.11.2019r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00 i na Błądzonce 9.00.

Kalendarz Liturgiczny:

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dz. i męcz. Codziennie od godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach przygotowań do 100 r. ur. św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich.

Wt. Wspomnienie bł. Salomei, zak.

Śr. Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezb. Nowenna do MB. Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.  Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Cz. Wspomnienie Ofiarowania NMP.

Pt. Wspomnienie św. Cecylii, dz. i męcz.

Sb. Dzień powszedni.

Nd. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

- Jutro spotkanie koła biblijnego na plebanii po wieczornej Mszy św.

- W czwartek spotkanie z rodzicami dzieci kl. III SP po wieczornej Mszy św. w salce.

- Spotkanie dla kandydatów na ministrantów od IV kl. SP w piątek 22.11 o godz. 17.00. Zapraszamy z Rodzicami.

- Młodzież zaprasza na adorację w piątek 22.11 od godz. 18.30 w Małym Kościele.

- Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na spotkanie formacyjne w środę o godz. 16.00 w salce katechetycznej.

- Składam podziękowanie p. Burmistrzowi Miasta oraz pracownikom za ogromną pomoc w organizacji porządku przy cmentarzu, policji, straży miejskiej „Bóg zapłać” oraz za kontenery na śmieci i przenośne toalety.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za wszelkie ofiary na prace przy kościele. „Bóg zapłać”.

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie