(05.12.2021r.)

II Niedziela Adwentu

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00 i 18.00. Na Błądzonce o 9.00.

W tygodniu Msze św. Roraty 6.15, 7.00 i Roraty 18.00. Zapraszamy dzieci lampionami zachęcamy do robienia serduszek.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Wspomnienie św. Mikołaja. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Wspomnienie św. Ambrożego, bp. dr K-ła.

Śr. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.15 7.00, 8.00, 9.30, 16.00 i 18.00. Na Błądzonce o 16.30. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30. Dzieci I komunijne o godz. 1800 otrzymają medaliki. O godz. 12.00 godzina łaski spotkanie modlitewne w starym kościele. Składka przeznaczona na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

Nd.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

-W przyszłą sobotę o godz. 17.30 różaniec odmawia III Róża. Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec.

- W zakrystii można nabyć świece Caritas mała nie mniej niż 7 zł duża nie mniej niż 13 zł. Wyższa ofiara dla potrzebujących.

- Są roznoszone opłatki na stół wigilijny.

- Kończy się 5 letnia kadencja Rady Duszpasterskiej dlatego należy wybrać nową są roznoszone wraz z opłatkami karty do głosowania w danych rejonach należy wskazać jednego kandydata z danego rejonu i wrzucić do przygotowanej skrzynki w kościele.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Andrzeja Kraus l. 71, Marka Wągla l. 69, Jerzego Hrubego l. 60. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie