II Niedziela Zwykła

(19.01.2020r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00 i na Błądzonce 9.00.

Kalendarz Liturgiczny;

Codziennie od godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach przygotowań do 100 r. ur. św. Jana Pawła II. Zapraszamy wszystkich.

Wt. Wspomnienie św. Agnieszki, dz. i mecz.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB. Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.  Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Pt. Wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp. i dr K-ła.

Sb. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Nd. Od dzisiaj Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

- Jutro spotkanie Koła Biblijnego na plebanii po Mszy św. o godz. 18.00.

- W środę spotkanie rodziców dzieci I komunijnych w salce po Mszy św. o godz. 18.00.

- W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 kolęda na plebanii zapraszamy Radę Duszpasterską oraz Radę Ekonomiczną podsumowanie minionego roku oraz plany na nowy rok.

- W tym tygodniu ukaże się nasza gazetka parafialna.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za wszelkie ofiary na prace przy kościele. „Bóg zapłać”.