04.07.2021

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00,  20.00 Na Błądzonce o 9.00

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00. Nabożeństwo Czerwcowe o 18.00

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Dzień powszedni. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Cz. Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezb.

Nd.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

-Serdecznie witamy w naszej parafii ks. Mariana Gronowicza, emeryta.  Ks. Józef jest kapelanem szpitala czyli tak jak było chodziło tylko o uporządkowanie funkcji. Gdyż w Suchej było i jest obecnie trzech Wikarych a nie czterech jak to widniało na stronach diecezji.

- Składamy podziękowanie za złożone ofiary dla Nowej Białej w wysokości 18 051zł w tym 25 euro. „Bóg zapłać”.

- Składamy podziękowanie grupie charytatywnej oraz wolontariuszom za pomoc w dystrybucji żywności pomocą objęto ponad 200 osób „Bóg zapłać”.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

- Trwają wakacje wszystkim wypoczywającym i odwiedzającym naszą parafię życzymy miłego wypoczynku.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Annę Wągiel l. 98, Jadwigę Działowy l. 92, Emilię Klimasarę l. 66. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie