3 NIEDZEILA ZWYGŁA – 21.01.2018

1. W dniu dzisiejszym odbędą się Jasełka Parafialne w Domu Katolickim. Będą grane przez młodzież z naszej parafii o godz. 16.15 i 19.15. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to wydarzenie.

1. W środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. O 18.00 tradycyjne Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 17.30 różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych.

1. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 9.30 będzie śpiewał Zespół Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach. Od godziny 9.15 oraz po Mszy św. krótki koncert kolęd.

1. O 16.30 w przyszłą niedzielę w Sali Rycerskiej Suskiego Zamku coroczny koncert pt. "Góralskie Kolędowanie". Wystąpią również Zespół Regionalny „Ziemie Suska”, "Mała Ziemia Suska", Kapela "Mała Ziemia Suska" oraz Kapela "Skoblicka". Wstęp wolny.

1. Tydzień temu na materialne cele Parafii zebraliśmy sumę 11 750 złotych. Za złożoną ofiarę Bóg zapłać.
  2. Kończy się wizyta duszpasterska – „kolęda”, pozostało 2 dni. Bardzo dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości: gościnność, poczęstunki, dziękujemy za podwożenia i odwożenie z rejonów. Dziękujemy za składane ofiary. Pieniądze które były złożone w dużej mierze przeznaczone zostały na ogólne cele Kościoła Krakowskiego. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Bóg zapłać.

1. Program ostatnich dni kolędy …….

1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy: śp. Romulada Fortunę l. 84, Jana Kurka l. 59, Helenę Koczur l. 96, Stanisława Zachurę l. 74 i Władysława Gajdę l. 78 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie