Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

(24.05.2020r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 1.500 nabożeństwo majowe ku czci MB i 18.00. Na Błądzonce 9.00.

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00 po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Majowe ku czci MB.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Dzień powszedni. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

Śr. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Pt. Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.

Nd. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Odpust parafialny Nawiedzenia NMP. Suma Odpustowa o godz. 11.00.

- W naszym kościele może obecnie przebywać około 120 osób. Natomiast na zewnątrz według przepisów obowiązujących w parkach i w lasach trzeba pamiętać o odległościach i maseczkach. Komunia będzie udzielana również na zewnątrz kościoła.

- Codzienna spowiedź pół godziny przed Mszą św.

- Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie Bractwa Adoracyjnego w kościele.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Wszystkim życzymy zdrowia i spokoju .

-Składamy szczere podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Mieczysławę Bielas l. 72. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie