(06.09.2020r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 1500  18.00   Na Błądzonce 9.00.

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Dzień powszedni. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Święto Narodzenia NMP.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Sb. Dzień powszedni. I Komunia św. w naszej parafii. Msze św. o godz. 11.00 i 13.00.

Nd. Zespół Cantabile zaprasza o godz. 17.00 na śpiewanie pieśni maryjnych, później msza św. i nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Zapraszamy.

- Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele a na zewnątrz należy pamiętać o dystansie. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

- W piątek zapraszamy na Dróżki do Pana Jezusa do Kalwarii Msza św. o godz. 8.00 przed obrazem MB następnie wyjście. W sobotę do MB.

- Dzisiaj rozpoczyna się kurs dla narzeczonych w naszej parafii po Mszy św. o godz. 15.00.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krystynę Kubasiak l. 61, Mariana Mikę l. 66, Stanisława Lenarta l. 79, Zofię Iciek l. 72, Władysławę Stopa l. 84. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Tajemnice Radosne

• Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie