(20.10.2024 r.)

XXIX Niedziela Zwykła.

Msze św. o godz. 630, 800, 930, 1100, 1300, 1500 Nabożeństwo Różańcowe oraz o 1800. Na Błądzonce o 900.

W tygodniu Msze św. 630, 700 i 1800 i Nabożeństwo Różańcowe.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Dzień powszedni. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 730 do 1800.

Wt. Uroczystość św. Jana Pawła II, pap.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1800. Różaniec połączony z nowenną po Mszy św.

Nasz rodak ks. Jan Mamcarz odprawi Mszę dziękczynną z okazji swoich 65. urodzin.

Nd. Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego.

- Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie koła biblijnego na plebanii.

-Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

-Z okazji XXIV Dni Papieskich na uzdolnioną młodzież zebraliśmy kwotę 1730 zł „Bóg zapłać”.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na remont kościoła. „Bóg zapłać”.

-Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy; Janinę Pęksa l. 87, Jerzego Smolika l. 76, Tadeusza Sikorę l. 76, Annę Klimasarę, l. 89, Wandę Kopsztajn l. 96. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Urząd Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej informuje, że realizując obowiązek nałożony na mocy Ustawy z dnia 13 maja 2016 r.
o przeciwdziałaniu zagrożeniem przestępczości na tle seksualnym i ochronie małoletnich,
przyjmuje za własne Standardy Ochrony Małoletnich w Archidiecezji Krakowskiej wprowadzone dekretem Metropolity Krakowskiego z dnia 2 sierpnia 2024 r.

Wraz z dniem 15 sierpnia 2024 r. Standardy Ochrony Małoletnich mają moc obowiązującą w Parafii pw. Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej i wiążą wszystkich zaangażowanych w jej struktury.

Pełna treść Standardów Ochrony Małoletnich znajduje się w Kancelarii Parafii.

Standardy Ochrony Małoletnich w Archidiecezji Krakowskiej - Archidiecezja Krakowska