XXXI Niedziela Zwykła 4.11.2018 r.

Kalendarz liturgiczny:

Różaniec za zmarłych w tym tygodniu o godz. 17.30

Środa: Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

Piątek: święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Sobota: wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża i doktora Kościoła.

We wtorek spotkanie Rady Duszpasterskiej na plebanii o godz. 18.30

We czwartek  spotkanie Rady Ekonomicznej na plebanii o godz. 18.30

Składam serdeczne podziękowania wszystkim za udział we Mszy św. i procesji za zamarłych "Bóg zapłać". Składamy podziękowanie Burmistrzowi Miasta oraz pracownikom za ogromną pomoc w organizacji porządku przy cmentarzy : policji straży miejskiej oraz za kontenery na śmiecii przenośne toalety .

Wszyscy Księża składają podziękowanie za ofiary złożone z racji wypominków "Bóg zapłać" Ks. Proboszcz swoją część w całości w wysokości 19 000 zł przekazuje na cele parafii.

Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy : śp. Kazimierz Pasierbek lat 82, Andrzej Szklarczyk lat 52 brat Adam lat. 58. Józef Cichy lat 62 i Katarzyna Kościelniak lat 25. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie ...