33 Niedziela Zwykła Rok A-I    19.11.2017 r.

1. W listopadzie o godz. 17.30 Różaniec za zmarłych połączony z wypominkami.

1. Tydzień temu w składce na materialne cele Parafii zebraliśmy sumę 11400,00. Za wszelkie ofiary wyrażamy serdeczne Bóg zapłać.

1. We środę o 18.00 tradycyjna Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

1. W sobotę o 13.30 Msza św. i spotkanie Powiatowej Wspólnoty Niepełnosprawnych.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

1. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ks. Zbigniew Oczkowski – proboszcz z Parafii w Hucisko lub jego przedstawiciel. Parafia Hucisko prowadzi rozbudowę świątyni parafialnej. Włączając się w to dzieło ofiarę z tacy z przyszłej niedzieli przekażemy na ten cel.

1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp.: Józefę Pituła l. 88 i Zofię Kędzia l. 83. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…