1. 12 Niedziela Zwykła B-II – 24.06.2018 r.

1. Kalendarz liturgiczny
    • W środę o 17.30 Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych, o 18.00 Msza św. nowennowa. Podczas tej Mszy św. ks. Proboszcz będzie dziękował Panu Bogu i Matce Najświętszej za lata posługi w suskiej Parafii. Kto chce się włączyć w to dziękczynienie zapraszamy na środową nowennę na godzinę 18.00
    • W piątek uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Ks. Piotrowi Fąfrowiczowi naszemu wikariuszowi składamy serdeczne życzenia imieninowe. Wielu łask od Pana Boga, nieustannej opieki Patrona i zdrowia.
    • W przyszła niedzielę w kaplicy na Błądzonce Mszę św. o godzinie 9.30 odprawi ks. Karol Kolczak. Będzie to jego Msza prymicyjna dl mieszkańców Bładzonki.
    • Od przyszłej niedzili wieczorna Msza św. o godzinie 19.00

1. Grupa osób niepełnosprawnych dziękuje za wsparcie materialne ich wyjazdu na wakacje. Tydzień temu do puszek zebrali sumę 6059,00

1. 10 czerwca tego roku doszło do pożaru w budynku mieszkalno-usługowym w Suchej Beskidzkiej. Spaliły się dwa mieszkania oraz lokal firmy. Mieszkały tam i pracowały 2 rodziny, w tym 5-ro dzieci. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie można wesprzeć poszkodowane rodziny. To dla nas to kolejna próba ludzkiej solidarności w nieszczęściu. Pomóżmy potrzebującym.

1. W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krystynę Knapik l. 70 i Franciszka Hajdyłę l.90, Helenę Bednarz lat 86. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…