XXVI Niedziela Zwykła.

(29.09.2019r.)

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00 i na Błądzonce 9.00.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Wspomnienie św. Hieronima, prezb. i dr K-ła

Wt. Wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus, dz. i dr K-ła. Rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich na modlitwę różańcową.

Śr. Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach będzie odmawiany po Mszy św. Nowenna do MB. Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

Cz. Dzień powszedni. I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Spowiedź na Błądzonce od godz. 16.00 o 16.30 Msza św.

Pt. Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. I piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00. Spowiedź od godz. 6.00 oraz od godz. 15.30, dodatkowa Msza św. o godz. 16.30 dalej spowiedź od godz. 17.00.

Sb. Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dz. Dodatkowa Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 8.00.

Nd. Procesja Różańcowa po Mszy św. o godzinie 11.00. Prosimy przygotowanie ołtarzy.

- Do chorych pojedziemy ks. proboszcz w piątek od godz. 8.00 księża wikarzy w sobotę.

- W przyszłą niedzielę można złożyć ofiarę za naszą gazetkę parafialną.

- Pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się 10 października tj. czwartek zapisy w zakrystii  koszt 50 zł wyjazd w czwartek o godz.5.30.

- Spotkanie do Bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy św. w kościele.

-Przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Składamy podziękowania za wszelkie ofiary na prace przy kościele. „Bóg zapłać”.

-Dziękuję ks. Piotrowi i wszystkim wolontariuszom za pomoc przy rozdawaniu żywności w miniony poniedziałek „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Barbarę Sumera l. 27,  Elżbietę Cholewa l. 55, Zdzisława Kasperczyka  l. 78. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie