IV Niedizela Wielkiego Postu

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00, 18.00 i na Błądzonce 9.00.

Kalendarz Liturgiczny;

Codziennie Adoracja Najświętszego Sakramentu w Starym Kościele od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Śr. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

- Zachęcamy do Adopcji Duchową dzieci poczętych a nie narodzonych.

- W niedzielę transmisja z naszego kościoła Mszy św. o godz. 8.00, 13.00 oraz 18.00 w tygodniu transmisja Mszy św. o godz. 18.00. Transmisje na kanele You Tube

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-Wszystkim życzymy zdrowia spokoju oraz dobrego przeżywania Wielkiego Postu.

-Składamy podziękowania za wszelkie ofiary na prace przy kościele. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Tadeusza Dąbrowskiego l. 65. Jadwigę Gałosz-Sasułę l. 94 i Ryszarda Korczaka l. 60. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….