(19.09.2021r.)

XXV Niedziela Zwykła

Msze św. o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 13.00, 15.00 i 18.00. Na Błądzonce o 9.00.

W tygodniu Msze św. 6.30, 7.00 i 18.00.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Wspomnienie św. męcz. Andrzeja Kim Taegon, prezb. Pawła Chong Hasanga i Towarzyszy.  W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 7.30 do 18.00. Zapraszamy na modlitwę.

Wt. Święto św. Mateusza ap. i ewng.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 17.30.

Cz. Wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny.

Nd.

-Przypominamy że obowiązują maseczki w kościele. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

- We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami kl. III I -komunijnymi w kościele.

-W sobotę o godz. 9.00 spotkanie ministrantów oraz lektorów zapraszamy nowych chętnych.

- W sobotę o godz. 17.00 spotkanie grupy o. Pio.

- W sobotę pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik można dojechać indywidualnie lub autokarem zapisy na autokar w zakrystii do środy.

- Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie dla młodzieży naszej diecezji.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na utrzymanie i remont kościoła. „Bóg zapłać”.

- Na pomoc dla Afganistanu została zebrana kwota 3550 zł. „Bóg zapłać”.

- W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy śp. Krzysztofa Pajdo l. 47. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….