(19.05.2024r.)

Uroczystość Zesłana Ducha Świętego.

Msze św. o godz. 630, 800, 930, 1100, 1300, 1500 Nabożeństwo majowe ku czci NMP. i 1800. Na Błądzonce o 900.

W tygodniu Msze św. o godz. 630, 700 i o godz. 1800. Nabożeństwo majowe ku czci NMP.

Kalendarz Liturgiczny;

Pn. Święto NMP, Matki Kościoła. W starym kościele jest całodzienna Adoracja Najświęt. Sakramentu od poniedziałku do soboty od godz. 730 do 1800. Zapraszamy na modlitwę.

Śr. Dzień powszedni. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 1800. Różaniec za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych o godz. 1730.

Cz. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

Pt. Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Nd. Uroczystość Najświętszej Trójcy.

-W sobotę o godz. 1730 różaniec odmawia XXXII Róża. Zapraszamy wszystkich na wspólny różaniec.

-W niedziele kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

- Jutro po wieczornej Mszy św. spotkanie koła biblijnego na plebanii.

-W niedziele o godz. 1100 jubileusz 50 lat kapłaństwa będzie obchodził nasz rodak ks. Franciszek Knapik.

-Prosimy o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało tak jak w zeszłym roku. Informacje szczegółowe będą na stronie parafialnej jak i w naszej gazetce która ukaże się w tym tygodniu.

-Składamy podziękowania za ofiary i wpłaty na konto parafialne na remont kościoła. „Bóg zapłać”.

-Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu imieniny, urodziny i jubileusze składamy najlepsze życzenia i pamiętamy w naszych modlitwach.

-W minionym tygodniu w naszym kościele pożegnaliśmy Jana Zachurę l. 69 i Tadeusza Mikołajczyka l. 53. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Tajemnice Światła

• Chrzest Pana Jezusa w Jordanie