Niedziela i Uroczystości

6.30; 8.00; 9.30; 11.00; 12.30; 15.00; 18.00 (w okresie wakacji - w lipcu  i  sierpniu: Msza św. zamiast o 18.00 odprawiana jest o godz.19.00)

Błądzonka 10.30

Nabożeństwo różańcowe

Październik godz. 17.15

Roraty

W adwencie godz. 6.30 oraz 16.30 (dla dzieci)

Droga Krzyżowa

Piątki Wielkiego Postu:

– dzieci 16.30
– dorośli 17.15
– młodzież 19.00

Gorzkie Żale

Niedziele Wielkiego Postu – 15.45

Sakrament spowiedzi

Podczas Mszy świętych oraz:

– I czwartek godz. 17.00
– I piątek godz. 15.30

Sakrament chrztu świętego

II i IV niedziela miesiąca podczas Mszy św. o 12.30 i dodatkowo w III sobotę na Mszy św. wieczornej

Msza św. na roczki dzieci

w III niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00

Tajemnice Bolesne