Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Akutalności

W sobotę 17 listopada o godz. 18.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Metropolity Krakowskiego o rychłą beatyfikację ochrzczonych w suskich kościele: o. Wilhelma Gaczka oraz Kunegundy Siwiec. Serdecznie zapraszamy. 

 

foto: Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej 

Czytaj więcej

 

W środę 7 listopada przy naszej parafii będzie rozdawana pomoc żywnościowa. 

Godz. 8.00 - rejestracja zainteresowanych tylko z zaświadczeniem z MOPS

Godz. 9.00 - wydawanie darów 

 

 

Czytaj więcej

W sobotę 29 września 2018 odbyła się IX Pielgrzymka Żywego Różańca do Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Modlitwie różańcowej, odmawianej przez członków Żywego Różańca z całej Archidiecezji, przewodniczył ks. proboszcz dr Wiesław Popielarczyk. Uroczystej Mszy św. przewodniczył metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski, który wręczył dyplomy dla najbardziej zasłużonych i długoletnich zelatorów. Z naszej parafii było ich aż jedenastu. Składamy im gratulację i polecamy się modlitewnej pamięci. 

Czytaj więcej

Rusza program pomocy żywnościowej na rok 2018/2019.

Czytaj więcej

Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Suchej Beskidzkiej organizuję pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 22 lutego do 1 marca 2019. Koszt pielgrzymki wynosi 3350 zł oraz 100 dlarów. Zapisy do 15 października 2018. Szczegółowych informacji udzieli opiekun grupy ks. Sebastian Kozyra, (nr tel. 504 321 926). Zostało kilka wolnych miejsc !!!

Czytaj więcej

 

W święto Podwyższenia Krzyża Świętego (14 IX) oraz we wspomnienie Matki Bożej Bolesnej (15 IX) pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Kalwaryskiej.

Czytaj więcej

W zakładce "galeria zdjęć" pojawiła się fotorelacja z wrześniowego nabożeństwa fatimskiego. Wyrażamy wdzięczność Szymonowi Wągielowi za udostępnienie zdjęć. Bóz zapłać. 

Czytaj więcej

W poniedziałek 17 września po wieczornej Mszy św., o godz. 18.30 Ksiądz Proboszcz zaprasza na spotkanie Rodziców dzieci, które w maju przystąpią do sakramentu pokuty i pojedniania oraz I Komunii świętej.  

Czytaj więcej

Rozpoczął się proces beatyfikacyjny czterech augustianów z kościoła św. Katarzyny na krakowskim Kazimierzu. Ojcowie Wilhelm Gaczek, Adam Olszewski, Tadeusz Wilucki i brat Kazimierz Lipka zostali zamordowani w czasie II wojny światowej w niemieckich obozach koncentracyjnych. O. Wilhelm Gaczek urodził się w Suchej Beskidzkiej i został ochrzczony w naszym kościele parafialnym. W uroczystościach rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego wziął udział ks. proboszcz dr Wiesław Popielarczyk

Czytaj więcej

W sobotę, 27 maja w Katedrze Wawelskiej otrzymał święcenia kapłańskie ks. Karol Kolczak. Ks. Neoprezbiterowi życzymy by zawsze był blisko Chrystusa Który podzielił się z Nim swoim kapłaństwem. Życzymy również pełnych dobra i życzliwości Parafian....

Czytaj więcej