Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

 

INTENCJE MSZALNE 25.09. - 03.10.2021 

 

 

SOBOTA 25.09

06.30 + Anna Nowacka od córki Małgorzaty z mężem

06.30 + Józef Żaczek od wnuczki Kasi

07.00 + Roma Skibińska

07.00 + Stanisławę Kubasiak w 1 r. śmierci, mąż Edmund

07.00 + Józef Wątroba

18.00

 

NIEDZIELA 26.09

06.30 + Za Parafian

06.30 + Rafał Ćwiękała

08.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Ryszarda w 65 r. urodzin 

08.00 + Roma Skibińska

09.30 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla sponsorów i przygotowujących ołtarze na Boże Ciało

09.30 + Stefan Pustelnik

11.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Pawła w 18 r. urodzin

11.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Grażyny i Mariana Lenart w 50 r. ślubu

11.00 + Zofia Stanaszek w 1 r. śmierci

13.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Elżbiety i Krzysztofa w 15 r. ślubu

13.00 + Tadeusz Kubas w 25 r. śmierci

13.00 + Michalina Lalik

15.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Łukasza i Sylwii w 6 r. ślubu oraz dla ich dzieci

15.00 + Antoni Michalina Czesław w 30 r. śmierci

18.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Konrada w 18 r. urodzin

 

PONIEDZIAŁEK 27.09 wspomnienie św. Wincentego a Paulo

06.30 + Józef Żaczek od wnuka Szymona

06.30 + Roma Skibińska

07.00 + Czesławę Kłapyta od Jolanty Steczek z rodziną

07.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Anna Popielarczyk od pracowników USC Sucha Beskidzka

18.00 + Marianna Urbaniec od wnuków Barbary i Adama

 

WTOREK 28.09 wspomnienie św. Wacława

06.30 + Władysław Mika od żony

06.30 + Janusz Jopek od żony z dziećmi, rodziców i braci z rodzinami

06.30 + Roma Skibińska

07.00 + Czesławę Kłapyta od rodziny Dyduchów, Kalinowskich i Wątrobów

18.00 + Anna Popielarczyk od pracowników Straży Miejskiej w Suchej Beskidzkiej

18.00 + Stanisławę Malaga  

18.00 + Jan Porębski w 8 r. śmierci

 

ŚRODA 29.09 święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

06.30 + Władysław Mika od córki Alicji i synem Piotrem

06.30 + Janusz Jopek od chrzestnej Marii Jurek z rodziną z Pszczyny

06.30 + Roma Skibińska

07.00 + Tadeusz Pochopień od siostry Ireny

18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK 30.09 wspomnienie św. Hieronima

06.30 + Janusz Jopek od kuzyna Krzysztofa Cygan z rodziną

06.30 + Tadeusz Pochopień od chrześnicy Magdaleny Rusin

06.30 + Roma Skibińska

07.00 + Władysław Mika od córki Magdaleny z rodziną

18.00 + Anna Popielarczyk od szwagierki Krystyny i bratanicy Agaty z rodziną

18.00 + Maciej Matejko od syna

18.00 + Anastazja Jan Józef Żywczak; Władysława (f)

 

PIĄTEK 01.10 wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus

06.30 + Edward Bartoszek

06.30 + Jadwiga Nawrociak od wnuka Daniela

07.00 + Franciszek Klimasara w 15 r. śmierci

07.00 + Jacek Świerkosz w 1 r. śmierci

16.30 O Boże błogosławieństwo dla śpiewających majówki przy kapliczce na Rolach

16.30 + Ks. Prałat Stanisław Bogacz

18.00 + Czesław Listwan w 13 r. śmierci

18.00 + Anna Popielarczyk od chrześniaka Tadeusza z rodziną

 

SOBOTA 02.10 Świętych Aniołów Stróżów

06.30 + Edward Bartoszek

06.30 + Ks. Prałat Stanisław Bogacz

07.00 + Jadwiga Nawrociak od wnuczki Justyny

08.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej

18.00

 

NIEDZIELA 03.10 XXVII Niedziela Zwykła

06.30 + Za Parafian

06.30 + Helena Kubasiak w 7 r. śmierci od męża Stefana z rodziną

 

08.00 + Ks. Prałat Stanisław Bogacz

08.00 + Grzegorz Jania w 5 r. śmierci

 

09.30 + Józef Ścieszka w 18 r. śmierci

09.30 O Boże błogosławieństwo dla śpiewających majówki na os. Garce

 

11.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jerzego Łoboz w 40 r. urodzin i w dniu imienin Teresy

11.00 + Krystyna (7 r. śmierci) Marian (15 r. śmierci) Pilsyk; Andrzej Rozalia Sarota

 

13.00 O Boże błogosławieństwo dla śpiewających majówki przy ul. Krzeszowiaków

13.00 O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Teresy

 

15.00 + Stanisław Staszak w 33 r. śmierci od siostry Krystyny z rodziną

 

18.00 + Edward Bartoszek