Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

SOBOTA 17.02.

6.30 +Wiktoria Fortuna od Ireny i Macieja Głodniok oraz Marii Koczur

7.00 +Kazimierz Kwaśny od kuzyna Piotra Knapczyk

18.00 +Za Parafian: Chrzty

NIEDZIELA 18.02.

6.30 +Teresa Kurek w 11 r. śm.

8.00 +Władysław Orzechowski w 6 r. śm.

9.30 +Józef Bargiel w 7 r. śm.

11.00 Za Parafian: Roczki: 1.Martyna Mamcarz, 2.Martyna Świerkosz

12.30 +Marian Pilsyk w 11 r. śm., żona Krystyna w 3. r. śm., Andrzej i Rozalia Sarota

15.00 +Antoni i Julia Tatara

18.00 +Maria Dołega w 5 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 19.02.

6.30 +Andrzej Pilszak od kolegów z firmy MASPEX Wadowice

7.00 +Janina Kwak od Małgorzaty i Mirosława Rosiek

18.00 +Jadwiga Krzak od córki Małgorzaty z rodz.

WTOREK 20.02.

6.30 + Marek Basiura od siostry Basi z rodz.

7.00 +Wiktoria Fortuna od Katarzyny i Tomasza Paździorów z dziećmi

18.00 +Anna Iciek od siostry Małgorzaty z mężem

ŚRODA 21.02.

6.30+Władysław Gołuszka od siostry Kazi z Żywca

7.00+Stanisława(f) Basiura od chrześnicy Ewy z rodz.

18.00 NOWENNA

1.+Janusz Drozd; 2.+Urszula Siwiec; 3.+Anna Rzeźniczak; 4.+Zdzisława(f) Stanaszek; 5.+Aleksander Sitarz; 6.+Maria Kaliciak; 7.+Izabela Wągiel; 8.+Andrzej Kołacz; 9.+Czesław Starowicz; 10.+Dorota Świerkosz; 11.+Bronisława(f) Bańdura; 12.+Władysław Gajda; 13.+Stanisław Wywijas; 14.+Janina Chrząszcz; 15.+Józefa(f) Pituła; 16.+Tomasz Sumera; 17.+Andrzej Kułas; 18.+Jan Bielarz; 19.+Tamara Wanicka; 20.+Jan Mika; 21.+Stefania(f) Kudzia; 22.+Janusz Kędlarski; 23.+Romuald Fortuna; 24.+Jan Kurek; 25.+Helena Koczur; 26.+Stanisława(f) Zachura; 27.+Czesław Pająk; 28.+Barbara Bachul od córki Bożeny z rodz.; 29.+Jadwiga Kawa; 30.+Stanisława(f) Burdyl; 31.+Stanisława(f) Suszko; 32.+Stanisława(f) Iciek; 33.+Józef Szklarczyk; 34.+Maria Miśkowiec; 35.+Edmund Jurczak; 36.+Walenty Kubieniec; 37.+Janina Żmija; 38.W intencji Panu Bogu wiadomej

 CZWARTEK 22.02.

 

6.30 +Wiesław Smolik od Anny i Macieja Siwiec z dziećmi

6.30 +Maria Bukowczan w 9 r. śm.

7.00 +Tomasz Brańka od kuzyna Rafała z rodz.

18.00 +Józefa(f) Harasimczyk od syna Jerzego z wnukiem Kamilem

PIĄTEK 23.02.

6.30 +Kazimierz Kwaśny od sąsiadów z bl. nr 1 Na Stawach

7.00 +Władysław Chrząszcz od Grażyny i Bogdana Chrząszcz

18.00 +Józef Nawara od córki Jolanty z rodz.

18.00 +Marcin Natanek

SOBOTA 24.02.

6.30 +Honarata Starowicz od wnuczki Edyty z rodz.

7.00 +Krystyna Uwechue od koleżanek i kolegów z liceum

18.00 +Zygmunt Kubasiak od syna Piotra z rodz.

NIEDZIELA 25.02.

6.30 +Janina Sitarz od syna Janusza z żoną

6.30 +Stanisława(f) Franciszek Sczepaniak

8.00 +Władysław i Weronika Orzechowscy od córki Marii

8.00 +Czesław Stalmach w 20 r. śm.

9.30 +Maciej Suwaj w 7 r. śm.

11.00 Dziękczynno – błagalna z prośbą o potrzebne łaski, bł. Boże i opiekę Maryi dla Elżbiety i Bogusława Ćwiękała w 25 r. ślubu

12.30 Za Parafian: Chrzty

15.00 +Otylia Stanisław Knapczyk

18.00 +Henryka(f) Tadeusz Górscy

PONIEDZIAŁEK 26.02.

6.30 +Wiktoria Fartuna od rodz. Stopów

6.30 +Kazimierz Kwaśny od personelu oddziału Anestezjologii i Intensywnej Opieki

7.00 +Jan Leśniak w 4 r. śm.

7.00 +Stanisława(f) Maciejczyk od Beaty Łobody

18.00 +Stefan Więckowski od wujka Leoana z rodz.

WTOREK 27.02.

6.30 +Wiesław Smolik od rodziny Oczkowskich

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 1)

6.30 +Janina Kwak od Sławomira i Grażyny Kuś

7.00 +Andrzej Pilszak od sąsiadów

18.00 +Roman Tatara od syna Grzegorza z rodz.

ŚRODA 28.02.

6.30 +Marek Basiura od siostry Anny z rodz.

6.30 +Stanisława(f) Basiura od bratowej z dziećmi z Tarnawy

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 2)

18.00 NOWENNA

1.+Janusz Drozd; 2.+Urszula Siwiec; 3.+Anna Rzeźniczak; 4.+Zdzisława(f) Stanaszek; 5.+Aleksander Sitarz; 6.+Maria Kaliciak; 7.+Czesława(f) Michoń w 1 r. śm. od rodz. Małysa; 8.+Andrzej Kołacz; 9.+Czesław Starowicz; 10.+Dorota Świerkosz; 11.+Bronisława(f) Bańdura; 12.+Władysław Gajda; 13.+Stanisław Wywijas; 14.+Janina Chrząszcz; 15.+Józefa(f) Pituła; 16.+Tomasz Sumera; 17.+Andrzej Kułas; 18.+Jan Bielarz; 19.+Tamara Wanicka; 20.+Jan Mika; 21.+Stefania(f) Kudzia; 22.+Janusz Kędlarski; 23.+Romuald Fortuna; 24.+Jan Kurek; 25.+Helena Koczur; 26.+Stanisława(f) Zachura; 27.+Czesław Pająk; 28.+Barbara Bachul; 29.+Wiesław Baca w 13 r. śm.; 30.+Stanisława(f) Burdyl; 31.+Stanisława(f) Suszko; 32.+Stanisława(f) Iciek; 33.+Józef Szklarczyk; 34.+Janina i Tadeusz Działek w 3 r. śm.; 35.+Rozalia i Stanisław Pochopień;

CZWARTEK 1.03.

6.30 +Władysław Gołuszka od siostrzeńca Darka z rodz. z Żywca

6.30.+Józef Tokarz w 1 r. śm.

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 3)

18.00 +Władysław Chrząszcz od Jana Toczka i przyjaciół AGH

PIĄTEK 2.03.

6.30 +Wiesław Smolik od Mariana Polaka

6.30 +Honorata Starowicz od wnuka Pawła z mamą

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 4)

16.30 +Władysława(f) Barzyczak od szwagierki Heleny z synem

18.00 +Marcin Majcherczyk w 5 r. śm.

18.00 +Janina Sitarz od sąsiadów z bl. nr 4 Na Stawach

SOBOTA 3.03.

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 5)

6.30 +Krzysztof Spyrka od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP nr 2 na Błądzące

7.00 +Wanda Porzycka od siostrzenicy Stanisławy Ćwiękały z rodz.

18.00 +Stanisław Wojtyłko od chrześniaka Artura z rodz.

NIEDZIELA 4.03.

6.30 + Czesława(f) Działowa (greg 6)

8.00 +Stefan Iciek z bratem Ignacym

9.30 +Matylda i Władysław Starowicz

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Karoliny w 18 r. urodzin

12.30 +Helena Lalik, Józef Kyś w 30 r. śm.

15.00 +Zbigniew Gałosz od córki Beaty z synem Kajetanem

18.00 +Genowefa i Bronisław Michaś

PONIEDZIAŁEK 5.03.

6.30 +Wiesław Smolik od Marty i Mariusza Kopacz

6.30 +Stanisława(f) Basiura od wnuków: Daniela i Jakuba Basiury

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 7)

18.00 +Anna Iciek od brata z rodz.

WTOREK 6.03.

6.30 +Wiktoria Fortuna od Marii i Eugeniusza Wybraniec

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 8)

7.00 +Kazimierz Kwaśny od Marii i Tadeusza Chmiel

18.00 +Franciszek i Stefania Skrzypek w r. śm.

ŚRODA 7.03.

6.30 +Andrzej Pilszak od przyjaciół Jana i Elżbiety Kiepura

6.30 +Urszula Świątek w 6 r. śm.

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 9)

18.00 NOWENNA

1.+Janusz Drozd; 2.+Urszula Siwiec; 3.+Anna Rzeźniczak; 4.+Zdzisława(f) Stanaszek; 5.+Aleksander Sitarz; 6.+Maria Kaliciak; 7.+Czesława(f) Michoń w 1 r. śm. od rodz. Małysa; 8.+Andrzej Kołacz; 9.+Czesław Starowicz; 10.+Dorota Świerkosz; 11.+Bronisława(f) Bańdura; 12.+Władysław Gajda; 13.+Stanisław Wywijas; 14.+Janina Chrząszcz; 15.+Józefa(f) Pituła; 16.+Tomasz Sumera; 17.+Andrzej Kułas; 18.+Jan Bielarz; 19.+Tamara Wanicka; 20.+Jan Mika; 21.+Stefania(f) Kudzia; 22.+Janusz Kędlarski; 23.+Romuald Fortuna; 24.+Jan Kurek; 25.+Helena Koczur; 26.+Stanisława(f) Zachura; 27.+Czesław Pająk; 28.+Barbara Bachul; 29.+Wiesław Baca w 13 r. śm.; 30.+Stanisława(f) Burdyl; 31.+Stanisława(f) Suszko; 32.+Stanisława(f) Iciek; 33.+Józef Szklarczyk;

CZWARTEK 8.03.

6.30 +Stanisława(f) Basiura od wnuka Dawida z Kingą

6.30.+Czesława(f) Działowa (greg 10)

7.00 +Marek Basiura od kuzynów: Piotra, Pawła i Rafała Kubas z rodzinami

18.00 +Maria w 15 r. śm. i Józef Bańdura

PIĄTEK 9.03.

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 11)

6.30 +Tomasz Brańka od kuzyna Jarosława Kostyry z Joanną

7.00 +Janina Kwak od sąsiadów Kusiów i Kowalówków

18.00 + Wiesław Smolik od kolegów z sekcji drogowej Sucha Beskidzkiej

SOBOTA 10.03.

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 12)

6.30 +Władysław Gołuszka od Alicji Matusik z rodz.

7.00 +Honorata Starowicz od chrześnicy Heleny Małysa ze Skoczowa z rodz.

18.00 +Józef Iciek od brata Zygmunta z rodz.

NIEDZIELA 11.03.

6.30 + Czesława(f) Działowa (greg 13)

6.30 +Janina Stanisław Francuz

6.30 +Józef Nawara od syna Andrzeja z rodz.

8.00 +Beata Matusik w 15 r. śm.

8.00 +Tadeusz Klimasara w 2 r. śm.

8.00 +Andrzej Kołacz od syna Mateusza z rodz.

9.30 +Kazimiera(f) Sumera, syn Robert i syn Tomasz

9.30 +Henryk Szklarczyk w 25 r. śm.

9.30 +Marian Barzyczak w 4 r. śm.

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Joachima Cholewy w 18 r. urodzin

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Bożeny i Marka

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Józefy(f) Ziemichod w 70 r. urodzin

12.30 Chrzty

15.00 W intencji Rycerstwa Niepokalanej

18.00 +Izabela Wągiel od córki Alicji z mężem

 

PONIEDZIAŁEK 12.03.

6.30 +Władysław Gołuszka od córki Danuty

6.30 +Honorata Starowicz od wnuczki Barbary z mężem i prawnukami

6.30 +Emilia Stanisław Siwiec

7.00 +Czesława(f) Działowa (greg 14)

18.00 +Maria Stefan Ponikiewscy, Julian Smolik

WTOREK 13.03.

6.30 +Wiesław Smolik od rodz. Rumianków

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 15)

6.30 +Stanisława(f) Basiura od szwagra Zygmunta Borys

7.00 +Władysław Chrząszcz od Piotrka, Magda i Maji Sumera

18.00 +Łucja Michoń od pracowników Urzędu Miejskiego w Suchej Beskidzkiej

ŚRODA 14.03.

6.30 +Wiktoria Fortuna od Haliny Gibas z synem

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 16)

7.00 +Janina Kwak od Madejów i Czaickich

18.00 NOWENNA

1.+Janusz Drozd; 2.+Urszula Siwiec; 3.+Anna Rzeźniczak; 4.+Zdzisława(f) Stanaszek; 5.+Aleksander Sitarz; 6.+Maria Kaliciak; 7.+Stanisław i Rozalia Pochopień; 8.+Andrzej Kołacz; 9.+Jadwiga Kawa; 10.+Krystyna Swiątecka; 11.+Bronisława(f) Bańdura; 12.+Władysław Gajda; 13.+Stanisław Wywijas; 14.+Janina Chrząszcz; 15.+Józefa(f) Pituła; 16.+Tomasz Sumera; 17.+Andrzej Kułas; 18.+Jan Bielarz; 19.+Tamara Wanicka; 20.+Jan Mika; 21.+Stefania(f) Kudzia; 22.+Janusz Kędlarski; 23.+Romuald Fortuna; 24.+Jan Kurek; 25.+Helena Koczur; 26.+Stanisława(f) Zachura; 27.+Czesław Pająk; 28.+Barbara Bachul; 29.+Julia Słapa w 1 r. śm.; 30.+Stanisława(f) Burdyl; 31.+Stanisława(f) Suszko; 32.+Stanisława(f) Iciek; 33.+Józef Szklarczyk;

CZWARTEK 15.03.

6.30 +Andrzej Pilszak od kolegi z klasy Bogusława Nawara z rodziną

6.30.+Czesława(f) Działowa (greg 17)

7.00 +Tomasz Brańka od cioci Kazimiery z rodz.

18.00 +Edward Maciejewski od synowej Danuty z synem Mateuszem

PIĄTEK 16.03.

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 18)

6.30 +Marek Basiura od wujka Tadeusza Kubas z żoną

6.30 +Krystyna Uwechue od mieszkańców bl 13 ul. Mickiewicza

7.00 +Stanisława(f) Basiura od swatów z dziećmi z Koźla

18.00 +Józef Nawara od wnuczki Małgorzaty z mężem

SOBOTA 17.03.

6.30 +Czesława(f) Działowa (greg 19)

6.30 +Wiesław Smolik od bl. nr 4

7.00 +Krzysztof Spyrka od sąsiadów z ul. 3 Maja

7.00 +Stanisława(f) Maciejczyk od Ireny Sosnowskiej z rodz.

18.00 Za Parafian: Chrzty

NIEDZIELA 18.03.

6.30 + Czesława(f) Działowa (greg 20)

6.30 +z 3 Róży Mężczyzn

6.30 +Anastazja Jan Józef Władysława(f) Żywczak

8.00 +Józef Franciszka(f) Kubasiak

8.00 +Helena Kubas, Jan Bolesław Dyduch-Polak

8.00 +Joanna Wągiel w 4 r. śm.

9.30 +Kazimiera(f) Sumera, syn Robert i syn Tomasz

9.30 +Józef Rzeźniczak w 26 r. śm.

9.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Rzemieślników i ich rodz.

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Aleksandry w 18 r. urodzin

11.00 Za Parafian: Roczki: 1. Aurelia Kawończyk 2. Wojciech Ciwła

12.30 +Maria Świerkosz w 1 r. śm.

15.00 +Maria Józef Listwan, synowie: Kazimierz Jan Marian

18.00 +Andrzej Kwak w 2 r. śm., Zofia Bolesław Józefa(f) Edward Kwak, Stanisław Dyduch

 

RÓŻANIEC NA DZIŚ

 

 Tajemnice Chwalebne

 

Zmartwychwstanie Pana Jezusa.

Wniebowstąpienie Pana Jezusa.

Zesłanie Ducha Świętego.

Wniebowzięcie Maryi.

Ukoronowanie Maryi na Królową Nieba i Ziemi.

 

"Ci, którzy kochają różaniec, to są ci, co ratują świat"

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY