NIEDZIELA 3.12.

6.30 +Małgorzata Starowicz w 39 r. śm., Józef Starowicz w 31 r. śm, Kazimierz Kosibór w 6 r. śm., Honorata Starowicz

6.30 +Władysław Chrząszcz od żony Wiesławy

8.00 +Emilia Siwie w 11 r. śm.

8.00 +Rozalia Władysław Radzik

8.00 +Jan Wiktoria Krystyna Władysław Andrzej Chowaniec

9.30 +Jan Halawa w 25 r. śm.

9.30 +Janina Józef Sobańscy

9.30 +Janusz Chwałka w 5 r. śm.

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Jakuba Bańdury w 1 r. urodzin

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Zofii Sołek z okazji 85 r. urodzin i całej rodziny

12.30 +Anna Julian Kubowicz

12.30 +Zbigniew Maciej Piwowarczyk

15.00 +Maria w 25 r. śm.,+ Stefan Kulig

18.00 +Czesław Siwiec w 15 r. śm.

PONIEDZIAŁEK 4.12.

6.30 +Czesław Szklarczyk od sąsiadów: Tomka Orzechowskiego i Józefa Sumery

6.30+Urszula Gliniecka od Agaty i Krzysztofa Kołacz

6.30 +Jan Kołacz od Beaty Geisler

7.00 +Barbara Leśniak

7.00 +Władysław Stanisława Barbara Żaczek

10.00 W intencji Górników czynnych i emerytów i ich rodzin

17.30 +Wanda Piątek w 27 r. śm.

WTOREK 5.12.

6.30 +Czesław Szklarczyk od rodz. Słoninów

6.30 +Urszula Gliniecka od dziewczyn ze sklepu „Role”

6.30 +Jan Kołacz od Józefa Białończyk

7.00 +Jadwiga Mikołajek od sąsiadów z osiedla Dulskówka

17.30 +Andrzej Pilszak od chrześniaka Arkadiusza z rodz.

ŚRODA 6.12.

6.30 +Urszula Gliniecka od Centrum Handlowego Kurtok

6.30 +Jan Kołacz od Janiny Semik z rodz.

7.00 +Jadwiga Mikołajek od Teresy Barzyczak z dziećmi i ich rodzinami

17.30 NOWENNA

1.+Tomasz Sumera; 2.+Anna Iciek; 3.+Zofia Kędzia; 4.+Józefa(f) Pituła; 5.+Janina Sitarz; 6.+Stanisława(f) Kołacz ; 7.+Stanisław Wojtyłko; 8.+Józef Iciek; 9.+Edward Maciejowski; 10.+Andrzej Kolczak; 11.+Maria Szklarczyk; 12.+Jan Pochopień; 13.+Janina Chrząszcz; 14.+Kazimiera(f) Planta; 15.+Józef Nawara; 16.+Zygmunt Kubasiak; 17.+Stefan Więckowski; 18.+Roman Tatara; 19.+Stanisław Wywijas; 20.+Stanisław Semik; 21.+Zbigniew Gałosz; 22.+Izabela Wągiel; 23.+Franciszek Kubasiak; 24.+Andrzej Kołacz; 25.+Czesław Starowicz; 26.+Jadwiga Korczak;

CZWARTEK 7.12.

6.30 +Jan Kołacz od Kazimierza Ormańca

6.30 +Czesław Szklarczyk od rodz. Bielczyńskich

7.00 +Lech Legutko od rodziny Gościńskich i Kopszaków

17.30 +Władysław Gołuszka od syna Wacława z rodziną

17.30 +Anna Goryl w 10 r. śm.

PIĄTEK 8.12. Niepokalane Poczęcie NMP

6.00 +Krzysztof Spyrka od siostry z rodziną

7.00 +Czesława(f) Działowy od Anny i Romana Stopków

8.00 +Wiesław Smolik od Stankiewiczów z rodz.

9.30 +Tomasz Brańka od rodziców: Edwarda i Janiny Brańka

15.15 +Janina Ludwik Francuz

17.30 O zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla dzieci objętych modlitwą w Różach Różańcowych Rodziców

SOBOTA 9.12.

6.30 +Bronisława(f) Brożena od Stanisławy Habowskiej z synem Ireneuszem

6.30 +Stanisława(f) Basiura od 18 Róży Kobiet

7.00 +Kazimierz Kwaśny od kuzynki Małgorzaty Waścińskiej z rodziną

18.00 +Jan Jurzak w 5 r. śm.

NIEDZIELA 10.12.

6.30 +Anna Iciek od syna Rafała z żoną Sabiną

6.30 +Krystyna Józef Wanda, z rodz. Izdebskich i Wojtaszewskich

8.00 +Maria Wichrowska w 10 r. śm.

8.00 +Jadwiga Hynowska w 5 r. śm.

8.00 +Wanda Porzycka od córki Teresy z rodz.

9.30 +Anna Goryl w 10 r. śm.

9.30 +Jan Miś w 2 r. śm.

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Kacpra Czarnecki w 1 r. urodzin

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Aleksandry w 18 r. urodzin

11.00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, bł. Boże, opiekę MB dla Edwarda w 80 r. urodzin