Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

 Intejcje 21 października - 1 listopada 2020

  

CZWARTEK 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

7.00 + Józef Wątroba w 11 r. śmierci

18.00 + Ludwik Salomea Janina Sobuś

18.00 + Kazimierz Wągiel w 27 r. śmierci od syna Mariana

18.00 + Włodzimierz Sitarz od siostry Zofii z mężem Emilem

 

PIĄTEK 23.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Krzysztof Samson od wujka Piotra i cioci Basi z synami

7.00 + Jan Gaździcki od córki Stanisławy z Agnieszką i Tomkiem

18.00 + Władysław Ćwiękała od córki Sabiny z mężem

 

SOBOTA 24.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Tadeusz Dąbrowski od Eli i Bogdana Jurków

7.00 + Leszek Listwan od szwagierki Władysławy Adamczyk z Makowa

7.00 + Maria Mieczysław Kociołek od syna Jacka z rodziną

18.00 

 

NIEDZIELA 25.10 XXX Niedziela Zwykła

 

6.30 + Anna Czarniak w 16 r. śmierci

8.00 + Barbara Sumera

8.00 + Krzysztof Smolin

9.30 + Helena i Michalina Lalik

9.30 W intencji Jerzego Steczka w 60 r. urodzin

11.00 + Wiktoria Gaździcka od synowej Bogusławy

11.00 Dzięczyna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Zofii i Romana w 35 r. ślubu

11.00 Dzięczyna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Zofii i Franciszka w 40 r. ślubu

13.00 + Zbigniew Zych w 24 r. śmierci

13.00 + Wanda Małysa w 10 r. śmierci

15.00 + Emilia Kumorek w 1 r. śmierci

18.00 + Ewelina Kubasiak w 3 r. śmierci

 

PONIEDZIAŁEK 26.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

7.00 + Łucja Kazimierz Semik

18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo

18.00 + Kazimiera Moćko od mieszkańców ul. Górskiej

 

WTOREK 27.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Marek Handzlik od personelu lekarskiego oddziału pediatrycznego

7.00 + Lidia Dziedzic od córki Barbary i syna Tomasza

18.00 + Maciej Matejko od syna Maćka

18.00 + Józef Świtek od żony

18.00 + Zofia Sumera od sąsiadów z bl. 17 przy ul. Mickiewicza

 

ŚRODA 28.10 święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Krystyna Cichy w 1 r. śmierci od kuzynki Grażyny Jopek

7.00 + Piotr Mikołajczyk w 10 r. śmierci  

 

CZWARTEK 29.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Maria Stanaszek od męża

7.00 + Lidia Dziedzic od syna Andrzeja oraz synowej Stanisławy

18.00 + Maria Julian Lenart

18.00 + Józef Świtek od córki Basi

18.00 + Zofia Sumera od sąsiadów z bl. 17 przy ul. Mickiewicza

 

 

PIĄTEK 30.10

6.30 + Barbara Sumera

6.30 + Krzysztof Smolin

6.30 + Bronisław Bogusz od szwagra Ryszarda z rodziną

7.00 + Grażyna Węgrzyn od rodziny Knapczyków

18.00 + Rafał Baranowicz od uczniów i Rady Rodziców Szkoły Muzycznej w Suchej B.

18.00 + Franciszek Bania od córki Marzeny z rodziną

18.00 + Anna Stanisław Kyś, Marcjanna Kurdas

 

SOBOTA 31.10

6.30 + Władysław Iciek w 19 r. śmierci.

6.30 + Maria Mieczysław Kociołek od wnuka Kacpra

6.30 + Tadeusz Dąbrowski od Jadzi i Adama Kawów

7.00 + Krzysztof Samson od wujka Tomka z rodziną

7.00 + Mieczysławę Bielas od syna Pawła z rodziną

  

NIEDZIELA 01.10 Wszystkich Świętych

6.30 + Józef Gołuszka

8.00 + Jerzy Procyk od żony Justyny

8.00 + Stanisław Bucała

9.30 + Wiktoria Gaździcka od wnuczki Edyty i Kuby

9.30 + Tadeusz Rusin w 30 r. śmierci od córki Iwony z rodziną

11.00 + Helena Smolik

11.00 + Stanisław Janina Chrząszcz

11.00 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Marcina i Karola Słowika w rocznicę urodzin

13.00 Zmarli z rodziny Czerneckich i Błażowskich

14.00 + Zofia Michał Świętek

14.00 + Henry Paleczny

14.00 + Stanisław Franczak, Helena Kołodziej

15.00 + Katarzyna Kościelniak w 2 r. śmierci

18.00 + Maria Stopa w 6 r. śmierci