Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

w Suchej Beskidzkiej

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE          12.11 - 18.11.2018

   

PONIEDZIAŁEK  12.11. Św. Jozafata, biskupa i męczennika

 

6.30 + Stanisławę Staszak w 19 r. śm.

6.30 + Krystynę Kosman – od wnuka Tomasza

7.00 + Romanę Bucała – od sąsiadów Wspólnoty Mieszkaniowej bloku nr 15

18.00 + Barbarę Chrząszcz – od córki Jolanty z mężem

18.00 +Ludwik Hejny w 1 r. śm.

 

WTOREK 13.11. Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

6.30 + Andrzej Kołacz – od nauczycieli wychowania fizycznego i pracowników hali sportowej z ZS im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej

6.30 + Marię Pietrusa w 3 r. śm., zmarli: rodzice i mąż Stefan

7.00 + Mieczysław Wróbel – od siostry Marii

18.00 + Marian Paleczny

 

ŚRODA 14.11.

 

6.30+ Annę Hankus – od wnuka Roberta z rodziną

6.30 + Halinę Maślanka – od sąsiadów z bloku nr 7

7.00 + Piotr Gierat – od Wspólnoty „Nowy Pęd”

 

18.00 NOWENNA

1.+Eugeniusz Kubasiak; 2.+Jan Knapik; 3.+Czesławę Ścieszka; 4.+Kamil Pochopień;  5.+Władysławę Chrząszcz;  6.+Stanisławę Polak; 7.+Irenę Bańdura; 8.+Janusz Kącik; 9.+Piotr Gierat; 10.+Janinę Gąsiorowską; 11.+Edward Jaroch; 12.+Jerzy Starzak; 13.+Roman Kubas; 14.+Józef Micor; 15.+Władysławę Jędrzejak; 16+ Władysław Polak; 17.+Kazimierz Kulig; 18+ Stanisław Rumianek; 19.+Aurelię Wągiel; 20.+ Jan Warmuz w 9 r. śm.; 21.+Józef Skowroński; 22.+Krystynę Gwiżdż; 23.+Józef Bachul; 24.+Annę Miechowicz; 25.+Marian Mikus; 26.+Genowefę Kościelniak; 27.+Kazimierz Sulka; 28.+Zofię Lenart; 29.+Adam i Andrzej Szklarczyk; 30.+Kazimierz Pasierbek 31.+Władysław Klimasara; 32.+Józef Cichy; 33.+Henryk Hutniczak; 34.+Czesław Świerkosz; 35.+Edward Słowiński; 36.+Katarzyna Kościelniak 37+ Władysław Siwiec

 

CZWARTEK 15.11. Św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła

6.30 + Tadeusz Pochopień – od sąsiadów

6.30 +Jan Starowicz – od brata Stanisława z Jordanowa z rodziną

6.30 +Franciszek Sumera – od rodziny Wronów

7.00 + Paweł Kozyra – od pracowników firmy „STANDARD”

18.00+ Annę Świerkosz – od sąsiadów z ul. 3 Maja: Polaków i Palków

 

PIĄTEK 16.11. Św. Małgorzaty Szkockiej, Św. Gertrudy Wielkiej, dziewicy

 

6.30 + Jadwigę Kawa

6.30 + Marian Kubieniec – od brata Bolesława Kubieniec z rodziną

6.30 + Kazimierę Adamek – od siostry Anny oraz szwagra Andrzeja

7.00 +Krystynę Stopa – od sąsiadów z bloku nr 7

18.00+ Stanisław Świtek w 25 r. śm.

18.00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA

1.+Janinę Gąsiorowską; 2.+Roman Kubas; 3.+Józef Micor; 4.+Władysławę Jędrzejak; 5.+ Piotr Smolik; 6.+ Kazimierz Kulig; 7.+Marian Marcinek; 8.+Krystynę Gwiżdż;

 

 

SOBOTA 17.11. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

 

6.30+ Jan Knapik – od cioci Zyty z mężem i bratem

6.30+ Janinę Widuch – Janik – od sąsiadów z ul. Piłsudskiego i z ul. Szpitalnej

7.00 + Maria i Władysław Steczek

7.00+ Czesławę Ścieszka – od brata Andrzeja z rodziną

7.00+Józefę Pituła w 1 r. śm.

18.00 + Za Parafian – Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski

 

NIEDZIELA 18.11.

 

6.30 +Tadeusz Ćwiękała

6.30 + Stanisław Listwan – od żony i wnuków

8.00 + Janinę Chowaniec w 10 r. śm. – od córki Honoraty

8.00 +Stanisław Świtek w 25 r. śm.

 8.00 +Tomasz Sumera w 1. r. śm., Zofię Fidelus w 25 r.śm.

9.30 +Teresę Kumorek w 6. r.śm.

9.30 +Emil Gaździcki  w 18 r. śm., Helenę Gaździcką

11.00 + O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jakuba Popielarczyka, Niny Kołodziej i Magdaleny Działek w 1 rocznicę urodzin

11.00 + O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja Bacy w 60 rocznicę urodzin

11.00 + O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla Wspólnoty Miłosierdzia i ich rodzin w rocznicę założenia wspólnoty

13.00 + Stanisław Piergies

15.00 + Stanisław Chrząszcz w rocznicę śmierci

18.00 + Jan Przywara w 14 r. śm., jego rodzice i siostra